8,16kW w Bychlewie (woj. łódzkie) - EN2 Fotowoltaika
LinkedIn Mobile
background

8,16kW w Bychlewie (woj. łódzkie)

  • Moc instalacji: 8,16W
  • Model inwertera: Solaredge
  • Moduły PV: QCELLS Q.PEAK DUO 340W G8-BLK
  • Ilość modułów: 24
  • Konstrukcja: Van der Valk

Opis realizacji

Bychlew słynie nie tylko ze światowej sławy zespołu ludowego Bychlewianka, ale i z rosnących, jak grzyby po deszczu, kolejnych eko-elektrowni. Województwo łódzkie i fotowoltaika mają się zdecydowanie ku sobie. Tym bardziej cieszy, że EN2 Fotowoltaika jest jedną z najczęściej wybieranych i polecanych firm doradczych i instalacyjnych w tej części Polski.

Inwestorzy instalacji w Bychlewie zdecydowali się na wybór wysokiej jakości sprzętu pv. Budując nasze eko-elektrownie, obok wysokiej jakości sprzętu oraz samego wykonania, szczególnie w przypadku konstrukcji montowanych na dachach domów jednorodzinnych, bliźniaków lub segmentów, ważna jest dla nas także estetyka. Jak pewnie łatwo zauważyć, wygląd instalacji był ważny również i dla naszych klientów, którzy wybrali w pełni czarne panele fotowoltaiczne marki Q-Cells.

Na dachu 140 metrowego domu w Bychlewie pod Pabianicami została przez nas zamontowana instalacja o mocy 8,16kW – zbudowana na niezwykle wytrzymałej konstrukcji holenderskiej marki Van der Valk, do której przymocowaliśmy moduły marki QCELLS Q.PEAK DUO 340W G8-BLK (model w czarnej ramie). Panele doskonale wpisały się w ciemny kolor dachu budynku. Szacowane oszczędności na energii za prąd będą wynosić nawet do 4500 PLN w roku. Zwrot z inwestycji planowany w niecałe 6-8 lat.

W EN2 Fotowoltaika stawiamy na sprawdzoną jakość sprzętu i bezproblemowe działanie naszych instalacji. Uruchomiliśmy w Polsce już ponad 1000 eko-elektrowni. Wszystkie zbudowane w oparciu o sprawdzone urządzenia i zaufane marki. Udzielamy gwarancji nawet na 25 lat!

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem ds. fotowoltaiki.
600 103 901 mikroinstalacje do 50 kW
600 101 809 instalacje dla biznesu, przemysłowe i komercyjne

Tu zaczyna się mądre oszczędzanie.

Nasza oferta