8,64kW w Warszawa Wawer (woj. mazowieckie) - EN2 Fotowoltaika
LinkedIn Mobile
background

8,64kW w Warszawa Wawer (woj. mazowieckie)

  • Moc instalacji: 8,64W
  • Model inwertera: SOFARSOLAR
  • Moduły PV: Sunpower Maxeon-2 360W
  • Ilość modułów: 24
  • Konstrukcja: Van der Valk

Opis realizacji

Wawer to piękna dzielnica Warszawy położona w prawobrzeżnej części miasta. Nieskromnie musimy stwierdzić, że eko-elektrownie od EN2 Fotowoltaika powstają tutaj bardzo często.

Inwestorzy tej instalacji w Wawrze zdecydowali się na wybór sprzętu pv sprawdzonych producentów, na które w EN2 Fotowoltaika udzielamy gwarancji nawet do 25 lat. Na dachu tego 200 metrowego domu w Wawrze pod Warszawą została zamontowana instalacja o mocy 8,64kW została w całości zbudowana na niezwykle wytrzymałej konstrukcji holenderskiej marki Van der Valk, do której przymocowaliśmy moduły marki Sunpower (model Maxeon-2 360W) w czarnej ramie, które doskonale wpisały się w ciemny kolor budynku. Szacowane oszczędności na energii za prąd będą wynosić nawet do 5000 PLN w roku. Zwrot z inwestycji planowany w niecałe 7-8 lat.

W EN2 Fotowoltaika stawiamy na sprawdzoną jakość sprzętu i bezproblemowe działanie naszych instalacji. Uruchomiliśmy w Polsce już ponad 1000 eko-elektrowni. Wszystkie zbudowane w oparciu o sprawdzone urządzenia i zaufane marki. Udzielamy gwarancji nawet na 25 lat!

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem ds. fotowoltaiki.
600 103 901 mikroinstalacje do 50 kW
600 101 809 instalacje dla biznesu, przemysłowe i komercyjne

Tu zaczyna się mądre oszczędzanie.

Nasza oferta