Aktualności - EN2 Fotowoltaika
Facebook LinkedIn
background

Aktualności

Firmowa instalacja fotowoltaiczna – jakich formalności należy dopełnić?

Masz firmę, chcesz obniżyć rachunki za prąd oraz uniezależnić się od podwyżek energii i założyć instalację fotowoltaiczną, ale nie wiesz o jakie formalności trzeba zadbać? Podpowiadamy!

Zobacz więcej
Regulamin konkursu EN2 Sp. z o.o. Pokaż, jak „żyjesz pod prąd”

1 I ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU Organizatorem Konkursu Pokaż, jak „żyjesz pod prąd” (dalej: Konkurs) jest EN2 Sp. z o.o. z siedzibą w Markach, ul. Tadeusza Kościuszki 40A, 05-260, NIP: 1251687420, KRS 0000766969 (dalej: „Organizator”). Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z […]

Zobacz więcej
Otwock fotowoltaika
EN2 Fotowoltaika zrealizowała najwydajniejszą instalację fotowoltaiczną dla szpitala w Polsce!

864 moduły fotowoltaiczne, 349,92 kW mocy i nawet 4,5 miliona oszczędności w przeciągu 20 lat – tak w wielkim skrócie można opisać instalację, którą firma EN2 Fotowoltaika zrealizowała dla Szpitala im. prof. Adama Grucy w Otwocku. To zdecydowanie jedna z większych tego typu elektrowni ulokowanych na budynkach użyteczności publicznej w Polsce. Unikatowa pod względem zastosowanych rozwiązań i technologii.

Zobacz więcej
Dom pod miastem z własną instalacją fotowoltaiczną – to się opłaca!

Cisza, spokój i świeże powietrze to tylko niektóre z zalet posiadania domu pod miastem. Coraz więcej Polaków docenia także możliwość korzystania z własnych instalacji fotowoltaicznych, a co za tym idzie ograniczania do minimum rachunków za prąd. Inwestycjom w przydomowe elektrownie słoneczne sprzyjają nowe formy finansowania oraz programy pomocowe. Zastanów się, czy nie warto zamienić swojego mieszkania w bloku na skąpany w promieniach słońca dom wolnostojący lub segment.

Zobacz więcej