Legia włącza ekoprąd z EN2 Fotowoltaika . Legia inwestuje w fotowoltaikę.
Facebook LinkedIn
background

Legia włącza ekoprąd z EN2 Fotowoltaika

Projekt „Legia włącza ekoprąd” realizowany w październiku 2020 roku przez EN2 Fotowoltaika dla Legii Warszawa, zakładał montaż, na dachu należącego do klienta obiektu treningowego – Legia Trainig Center w Książenicach pod Warszawą instalacji fotowoltaicznej o łącznej moc 50 kW.

Do jej budowy użyliśmy aż 149 nowoczesnych paneli marki Astronergy, umocowanych na konstrukcji renomowanej marki Van Der Valk, spełniającej najbardziej rygorystyczne normy Unii Europejskiej.  Sercem systemu jest falownik SolarEdge, gwarantujący bezpieczeństwo pracy instalacji. Wydajność paneli, moc wytworzonej energii oraz bezpieczeństwo na bieżąco kontroluje elektroniczny monitoring.

Budowa elektrowni słonecznej na dachu Legia Training Center trwała dokładnie 2 dni.

– Współpraca z EN2 Fotowoltaika to bardzo wartościowe partnerstwo. Pokazujemy nim, że Legia Training Center to nie tylko najnowocześniejszy obiekt pod kątem sportowym czy badawczo – rozwojowym, ale to także infrastruktura wykorzystująca nowoczesne i przyjazne środowisku rozwiązania energetyczne. Mamy nadzieję, że inne ośrodki treningowe w Polsce pójdą naszym śladem także w tym obszarze. Zakładamy też, że odpowiednia instalacja w okresie letnim będzie uzupełniała zapotrzebowanie energetyczne LTC, co ma też określoną wartość finansową – mówi Członek Zarządu Legii Warszawa i Prezes Legia Training Center Tomasz Zahorski.

Spółka EN2 specjalizuje się w realizacji instalacji fotowoltaicznych, zapewniając kompleksową obsługę całego procesu inwestycyjnego – od analizy potrzeb klienta, poprzez projektowanie, wsparcie w pozyskaniu finansowania, aż po wykonanie najwyższej jakości elektrowni fotowoltaicznych. Za cel firma stawia sobie zapewnienie klientom samowystarczalności energetycznej oraz codzienne „ratowanie świata” poprzez redukcję emisji CO2.

Oferta marki EN2 Fotowoltaika skierowana jest do klientów biznesowych, samorządowych, ale także do klientów indywidualnych.

Inne artykuły

Dom pod miastem z własną instalacją fotowoltaiczną – to się opłaca!

Cisza, spokój i świeże powietrze to tylko niektóre z zalet posiadania domu pod miastem. Coraz więcej Polaków docenia także możliwość korzystania z własnych instalacji fotowoltaicznych, a co za tym idzie ograniczania do minimum rachunków za prąd. Inwestycjom w przydomowe elektrownie słoneczne sprzyjają nowe formy finansowania oraz programy pomocowe. Zastanów się, czy nie warto zamienić swojego mieszkania w bloku na skąpany w promieniach słońca dom wolnostojący lub segment.

Zobacz więcej
Regulamin konkursu EN2 Sp. z o.o. „Moja przydomowa strefa relaksu”

1 I ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU Organizatorem Konkursu „Moja przydomowa strefa relaksu” (dalej: Konkurs) jest En2 sp. z o.o. z siedzibą w Markach, ul. Tadeusza Kościuszki 40A, 05-260, NIP: 1251687420, KRS 0000766969 (dalej: „Organizator”). Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia […]

Zobacz więcej
Fotowoltaika i własna stacja ładowania pojazdów, czyli jak jeździć za darmo

Jakie korzyści daje własna stacja ładowania pojazdów? Czy i komu to się opłaca? Dlaczego auta elektryczne i fotowoltaika to idealny duet? Na jakie dotacje można liczyć?

Zobacz więcej