Fotowoltaika - Mistrzowski RABAT 1000zł - Marki i Grodzisk Maz. - EN2.pl
Facebook LinkedIn

Włącz ekoprąd ze słońca!

Oszczędzaj nawet 92% na rachunkach za
prąd dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych
od EN2 Fotowoltaika!

Promocyjna oferta

Promocja „Włącz EKOPRĄD ze słońca” to oferta czasowa od EN2 Fotowoltaika – lidera jakości instalacji fotowoltaicznych w Polsce, dedykowana wyłącznie mieszkańcom powiatu grodziskiego, legionowskiego oraz wołomińskiego, realizowana w ramach programu wspierania rozwoju fotowoltaiki pośród mieszkańców podwarszawskich gmin i powiatów.

 

W EN2 Fotowoltaika wiemy, jak ważne jest wspieranie lokalnych społeczności. Jako firma będąca partnerem Legii Warszawa, szczególnie mocno chcemy wspierać rozwój instalacji fotowoltaicznych w naszym regionie. Dlatego właśnie, specjalnie dla mieszkańców powiatów: grodziskiego, legionowskiego i wołomińskiego, związanych z klubem Mistrza Polski, którego jesteśmy patronem, przygotowaliśmy promocyjną ofertę na Fotowoltaikę z MISTRZOWSKIM RABATEM 1000 zł.

 

W ramach oferty „Włącz EKOPRĄD ze słońca” oferujemy najwydajniejsze technologie, najdłuższe gwarancje oraz wyłącznie uznane marki: SolarEdge, Q-Cells, SunPower, SofarSolar oraz Astronergy.

 

Dlaczego warto wybrać systemy fotowoltaiczne w wykonaniu EN2 Fotowoltaika?

Najwyższa jakość paneli i sprzętu PV
Najwyższa jakość paneli i sprzętu PV
W promocyjnym pakiecie dla mieszkańców powiatów: grodziskiego, legionowskiego i wołomińśkiego Zobacz
Ponad 1000 instalacji zrealizowanych w całej Polsce
Ponad 1000 instalacji zrealizowanych w całej Polsce
Bezpłatny audyt, wycena i montaż
Bezpłatny audyt, wycena i montaż
Na miejscu lub online. Zamów
Doradztwo i kompleksowa obsługa
Doradztwo i kompleksowa obsługa
Od projektu, po uruchomienie i serwis
Własne ekipy monterskie
Własne ekipy monterskie
Szybki montaż, kontrola jakości i własny serwis.
Wysoka jakość i 25 lat gwarancji
Wysoka jakość i 25 lat gwarancji
Oferujemy tylko sprawdzone urządzenia z gwarancją
Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisie instalacji fotowoltaicznych zapewniając kompetentne wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Działamy na terenie całego kraju. W Polsce uruchomiliśmy już ponad 1000 elektrowni słonecznych. Używamy wyłącznie komponentów wysokiej jakości, z gwarancją do 25 lat. Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe i gwarancyjne.

Naszą ofertę uzupełniają audyty i analiza procesów energetycznych, a także optymalizacja kosztów zakupu energii elektrycznej. Każdy projekt instalacji „szyjemy na miarę” dążąc do osiągnięcia jak największych oszczędności dla naszych klientów.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania energetyczne, takie jak: bilansowanie energii na podstawie indeksów giełdowych, bilansowanie nadwyżek wyprodukowanej energii do innych punktów poboru i ich sprzedaż w oparciu o umowy PPA oraz optymalizacje profili (kosztów) zakupu energii. Naszą specjalizacją są instalacje fotowoltaiczne dla średnich i dużych firm, a także samorządów oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem montowanych przez nas urządzeń.

Etapy realizacji

 

1. Bezpłatny Audyt
Mądre oszczędzanie zaczyna się od rozmowy z naszym doradcą. Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie obejrzeć miejsce realizacji i zadadzą Ci kilka pytań. W trakcie audytu fotowoltaicznego nasz specjalista dokona także oceny możliwości montażowych i pomoże dobrać moc instalacji w celu uzyskania największych oszczędności!

 

2. Doradztwo i wycena
Doradzimy Ci jakiej mocy instalacji potrzebujesz, jakie rozwiązania będą najkorzystniejsze, czy z której dotacji skorzystać. Przygotujemy również wycenę instalacji w kilku wariantach. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie zdobywane nie tylko przy budowie mikroinstalacji, ale i przy dużych, skomplikowanych realizacjach, nawet do 5000 kW.

 

3. Kompleksowy projekt i umowa
Sprawnie przeprowadzimy Cię przez niezbędne formalności. Opracujemy umowę i indywidualny projekt eko-elektrowni wraz z dokumentacją potrzebną na kolejnych etapach budowy instalacji.

 

4. Elastyczne finansowanie
Nie musisz posiadać pełnej kwoty na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznej. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązania i załatwić formalności, tak by finanse nie były przeszkodą, a cały proces był prosty i przyjazny.

 

5. Szybki montaż
W dowolnej lokalizacji w Polsce, na dachu lub na gruncie, nawet w 10 dni od złożenia zamówienia nasza ekipa montażowa zamontuje i uruchomi Twoją instalację pv.

Fotowoltaika to same korzyści

Szybki zwrot z inwestycji
Zabezpieczenie przed podwyżkami cen energii
Niezależność energetyczna
System opustów: 80% energii oddanej do sieci wraca do Ciebie
5000 złotych dotacji na instalacje fotowoltaiczne
Ulga inwestycyjna w PIT do 53 000 złotych
Instalacja fotowoltaiczna podnosi wartość nieruchomości

Rachunki za energię niższe nawet o 92%

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chcesz zamówić bezpłatny pomiar?
Napisz do nas lub zadzwoń:
606 203 103 dla Marek i powiatu wołomińskiego
665 000 048 dla Grodziska Mazowieckiego, Książenic i powiatu grodziskiego